5 marca 2014

Pomysł na przedpokój

Witajcie Kochani,
tematem dzisiejszego posta jest pomysł na przedpokój, ponieważ przedpokój jest pierwszym miejscem, które po przekroczeniu progu wita domowników i gości. To tu czekają na nas kapcie a na naszą odzież wieszaki i inne gadżety.
No właśnie, ten kto ma pomysł na przedpokój, doskonale poradzi sobie z zamaskowaniem hałd kurtek, płaszczy i całej masy czapek, butów i parasoli straszących gości od wejścia, albo zrobi atut  z ich widoku. ;) Wbrew pozorom jest to nie lada sztuka, zorganizować ładny i praktyczny, a przy tym niebanalny przedpokój, zwłaszcza, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na duży i wygodny korytarz, gdzie łatwiej byłoby zorganizować coś ciekawego.
Oczywiście nie wszystkie prezentowane dzisiaj zdjęcia będą przedstawiały szafki i inne wieszaki. Można mieć przecież pomysł również na inną część przedpokoju.;)


Ta piękna, stylowa konsola fantastycznie prezentuje się na tle szarych ścian. Świetnie też komponuje się z nowoczesnymi dodatkami.Uroczo.:)Pomysł na przedpokój w stylu marynistycznym - kolorowo, pięknie i praktycznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz