25 marca 2014

Patrick Dempsey i jego dom w stylu eko

Witajcie Kochani,
Patrick Dempsey w Polsce nie jest tak bardzo popularnym aktorem jak np. Brad Pitt czy George Clooney, chociaż widzieliśmy go już w kilku produkcjach np. w "Dziewczynie z Alabamy", w "Epidemii" , "Krzyku 3", "Zaczarowanej", w "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" czy w "Transformers 3". Co prawda nie jest już najmłodszy, ale oszałamiającą karierę można zrobić w każdym wieku - jedna dobra rola i w USA można stać się bogiem z dnia na dzień. :)
Zresztą, po co mu taka sława, jest znany, swoje już zarobił, ma szczęśliwą rodzinę i piękny dom w stylu eko, który nota bene, bardzo mnie zauroczył.
 Dom znajduje się w Malibu, w Kalifornii i nie jest najmłodszy, bo pochodzi z 1960 roku. Wystrojem wnętrz zajęła się Estee Stanley, która ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów. Przy aranżacji domu Patricka Dempsey'a sprawdziła się w 100 procentach. Aż miło się ogląda.


 Taki prosty, a taki piękny salon. Te półeczki z drewnem do kominka są genialną ozdobą. Drewno na ścianie jest aktualnie bardzo modnym motywem. Takie półeczki można z powodzeniem zastąpić drewnianymi panelami.Styl eko to jeden z najbardziej ulubionych przez mnie. Cudownie. :)

Plum. ;)Patrick Dempsey i jego rodzina w komplecie.
W takim domu i w takich okolicznościach przyrody, każdy byłby szczęśliwy.;)


Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz