19 marca 2014

Nowoczesny dom Pameli Anderson

Witajcie Kochani,
kto pamięta Pamelę Anderson? Hihi, chyba wszyscy, no może wyłączając najmłodsze pokolenie, słyszeli cokolwiek na jej temat i dobrze pamiętają jej kształtne atuty.:)
Co by nie pisać o jej życiu prywatnym, to trzeba jej oddać, że ma kobieta gust, przynajmniej  jeśli chodzi o wystrój wnętrz.
Wystrój wnętrza jej  nieaktualnego już,niestety, domu w Malibu jest efektem remontu, który nota bene, pogrążył finansowo Pamelę i dom został oddany pod wynajem, a później wystawiony na sprzedaż, no i  ostatecznie sprzedany za 7.75 mnl $. Nic dziwnego, artystka "wsadziła" w remont domu 7,5 mln $! Sama wanna do sypialni marki Agape kosztowała 14 000 $!
Ale to jeszcze nic. Dom Pameli Anderson to naprawdę nic takiego, jeśli chodzi o kwotę za jaką został sprzedany. Wejdźcie na stronę internetową agenta nieruchomości Chris'a Cortazzo (m.in. agenta Pameli) i popatrzcie jakie "chaty" i za ile chodzą w tym lepszym świecie.
Pamela ewidentnie lubuje się, nie wiadomo czy ze względu na sentyment do "Słonecznego patrolu", w stylu beach house. Poprzedni dom Pameli Anderson, ten jeszcze z czasów Tommy'ego Lee też miał taki lekki, wakacyjny klimat. Oczywiście był to zupełnie inny styl, coś na kształt shabby chic, i był bardzo przytulny i rodzinny.
Dzisiejszy dom Pameli Anderson, mam wrażenie, jest dużo dojrzalszy, spokojniejszy i poukładany, ale i dużo wygodniejszy i dużo bardziej luksusowy. Sama aktorka jakby trochę spokorniała, a w nowej fryzurze wygląda wręcz przykładnie.;)


Dom Pameli Anderson to piękna willa  w stylu beach house z elementami eco o powierzchni 2700 m kw. z wszelkimi wygodami.Parter willi to wielka otwarta przestrzeń, ubrana w białe kanapy, teakowe podłogi i najnowocześniejszy sprzęt.Właścicielka wygląda równie olśniewająco. Jaka przyjemna ta kuchnia. Jak na wakacjach. :)Fortepian Pam kupiła dla swoich dzieci.Mnie urzeka znajdująca się na piętrze piękna i prosta sypialnia z łazienką ozdobioną błyszczącymi płytkami i pięknym obrazem z kwiatowym motywem. Na ogrodzie otaczającym dom rosną oliwki, figi, awokado i lawenda.
Jest też basen ze słoną wodą.
Poprzedni dom Pameli Anderson również coś w sobie miał. Był uroczy i przytulny.

 Źródło: Curbed, Pinterest


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz