3 marca 2014

Mieszkanie na poddaszu

Witajcie Kochani,
mieszkanie na poddaszu może mieć swój urok, bez względu na to czy jesteśmy zwolennikami nowoczesnych aranżacji, czy też lepiej czujemy się w bardziej klasycznych wnętrzach. 
Mieszkanie na poddaszu to przede wszystkim pole do popisu dla tych, którzy mają odrobinę fantazji i mają ochotę coś z tym faktem zrobić, ponieważ daje nam ono możliwość stworzenia wyjątkowego wnętrza.
Specyficznym elementem poddaszy są krokwie. Wiele ze znanych mi osób postanowiło ukryć je, natomiast we wnętrzach o bardziej rustykalnym charakterze są one wręcz elementem obowiązkowym i pięknie podkreślają wyjątkowość mieszkania.
Prezentowane dzisiaj  mieszkanie na poddaszu, mimo iż usytuowane jest w centrum Sztokholmu, zostało zaprojektowane tak, aby w sposób łagodny i naturalny połączyć nowoczesność z klimatem rustykalnym.
Właściciele postawili na surowy, bielony tynk, krokwie w kolorze ciemnego drewna i duży oryginalny kominek. Pozostałe elementy wystroju mają charakter nowoczesny. Bardzo proste i ciekawe rozwiązanie odgrodzenia części sypialnianej od reszty mieszkania - skromna zasłonka przy łóżku. Dzięki spójnej kolorystyce "sypialnia" nie kłuje w oczy, nawet jeśli nie została zasłonięta.

Jak widać mieszkanie na poddaszu może być bardzo przytulne i świetliste.
Źródło: Esny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz