24 marca 2014

Poddasze - przestrzeń dla ludzi z wyobraźnią

Witajcie Kochani,
z dniem 21 marca ruszyłam wreszcie ze stroną na Facebooku. Kto ma ochotę właśnie tam śledzić moje blogowe odkrycia, to zapraszam serdecznie na facebookową stronę Pastellovego Wnętrza. Oczywiście już niedługo pojawią się na blogu wszelkie widgety do stron "Social" i wreszcie będzie to działać jakbym sobie tego życzyła, ale to jeszcze chwilka.;) Na razie rozpędzam się powoli, tak zwanymi małymi kroczkami, "byle do przodu". ;) A propos, fajną datę wybrałam na początek facebookowej strony? Pierwszy dzień wiosny. Lepiej nie mogło wyjść. :)

Dzisiaj mam dla Was ciekawie urządzone poddasze. Poddasze ma w sobie coś takiego, że co by z nim nie zrobić, to i tak będzie oryginalne. Im bardziej skomplikowane architektonicznie, tym oczywiście trudniejsze do zaaranżowania, ale bardzo często jest tak, że właśnie te teoretyczne utrudnienia łatwo przekuć w atuty wnętrza, które ostatecznie stają się swoistą atrakcją mieszkania i dzięki nim jest inaczej i ciekawiej niż w innych domach. Dlatego Kochani, nie bójcie się poddaszy. :)
Dzisiejsze poddasze urządzono eklektycznie, dzięki czemu ma tzw. klimacik i zachowało przy ty lekkość nowoczesnego mieszkania.
Bielony, surowy tynk na ścianach przywołuje wspomnienia z wakacji - Grecja, albo wakacje pod gruszą w wiejskiej chatce. Bardzo przyjemne skojarzenie.;)


Czyż nie przyjemny kącik do pracy?  Dobrze zaaranżowane poddasze może być przytulne i ciekawe.


 Stuprocentowe poddasze ma odkryte krokwie. Drewno krokwi + drewno na podłodze + dywany i tkaninowe, tapicerowane meble wypoczynkowe = przytulne i przyjemne wnętrze.Bielony tynk na ścianach i duży otwarty kominek dają poczucie jakbyśmy byli na wiecznych wakacjach.;)

Prosty, nowoczesny stół i nowocześnie  urządzona kuchnia dodają lekkości.Skomplikowane architektonicznie poddasze daje możliwość stworzenia ciekawych zakamarków. 
To doskonałe miejsce na tzw. "smaczki". :)

Łazienka ma bardzo intrygujące rozwiązanie z podwyższoną wanną. Zastanawiam się jedynie, czemu to ma służyć? Czyżby zamiast wanny było jakieś dość głębokie jacuzzi? A może to taki dziwny prysznic? ;) Macie jakiś pomysł?
Źródło:  MedvindBrak komentarzy:

Prześlij komentarz