11 marca 2014

Ciekawy salon znanej blogerki Bri Emery

Witajcie Kochani,
dzisiaj podzielę się z Wami zdjęciami pokoju dziennego znanej amerykańskiej blogerki Bri Emery. 
Bri Emery jest autorką dwóch serwisów i jako jedna z niewielu została doceniona w wielkim świecie wnętrzarskim a jej sylwetka została przybliżona szerszej publice przez takie magazyny jak Elle Decor, Apartment Therapy, HGTV, Lucky Magazine, Martha Stewart Weddings. Zasłynęła przede wszystkim dzięki swojemu blogowi Blogshop, w którym udziela lekcji blogerom jak korzystać z Photoshopa pod kątem potrzeb związanych z blogami. Blog ma ogromną poczytność, a sama Bri ze skromnej blogerki zmieniła w Art Director swojej firmy i pozyskała za klientów takie sławy jak Benefit Cosmetics, Target, Gap, Banana Republic i wiele innych. Chyba sama powinnam sumiennie przysiąść przy jej blogu.
Aktualnie działalność Bri to potężna kilkudziesięcioosobowa firma skupiająca się przede wszystkim na usługach związanych z kreacją graficzną e-commerce oraz na usługach brandingowych.

Autorką projektu salonu Bri Emery jest projektantka Emily Henderson - kolejna piękna, młoda i utalentowana. :)
Salon, który zaprojektowała, z racji kreatywnej duszy właścicielki, także musiał  być inspirujący. Jest jasny, radosny i młodzieńczy, jak Bri Emery. :)
 

Projektantkę Emily Henderson wyraźnie zainspirował styl Jonathana Adlera. Ciekawy salon Bri Emery został zaprojektowany na wzór mieszkań z lat 60-tych.W salonie pojawiają się radosne słoneczne barwy nadające mu lekkości i letniego, wakacyjnego klimatu.

Fantastyczne zestawienie barw.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz