14 marca 2014

Meble kuchenne w kolorze zielonym

Witajcie Kochani,
mam nadzieję, że nie ma wśród Was dzisiaj nikogo, kto sumiennie stosuje się do zasad Feng Shui, bo będę dzisiaj grzeszyć w tej dziedzinie i złamię którąś z zasad Feng Shui, a mianowicie będę opiewać walory zielonych kuchni. 
Dziwne, niby zieleń to kolor bliski naturze, a przecież Feng Shui hołduje naturze, a tu taka niespodzianka, okazuje się, że meble do kuchni w kolorze zielonym to wcale nie jest dobry wybór, ponieważ kolor zielony kompletnie nie nadaje się do kuchni. Nie wytłumaczę Wam dlaczego, bo sama tego nie rozumiem. Po prostu tak jest i tyle.
Istnieje też teoria, nie związana już chyba z Feng Shui, że kolor zielony źle wpływa na apetyt i może spowodować u nas brak łaknienia. Dla tych, którzy wiecznie się odchudzają, tak jak ja, to chyba całkiem niezłe rozwiązanie. ;) 
Co do samego koloru kuchni, mogę co najwyżej wyrazić swój protest i poprzez wybrane przeze mnie zdjęcia, udowodnię niedowiarkom, że meble kuchenne w kolorze zielonym mogą być piękne, a zielona kuchnia całkiem przyjemna i apetyczna.

 
Zielona kuchnia projektu S.R. Gambrel Inc. Meble kuchenne w kolorze oliwki tworzą niezwykle przytulną przestrzeń. Kto by pomyślał. ;)   
Meble kuchenne w kolorze zielonym sprawdzą się w każdej aranżacji, i w bardziej nowoczesnej i w rustykalnej.

A teraz zamiana. Nawet jeśli zdecydujemy, że meble kuchenne będą jednak w bardziej tradycyjnych i bezpiecznych kolorach, to możemy zaszaleć z kolorem zielonym na ścianie. Kafle w ciepłym odcieniu zieleni będą piękną i praktyczną ozdobą kuchni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz