8 maja 2014

Kontrastowe mieszkanie w stylu glamour

Witajcie Kochani,
mieszkanie, które dzisiaj chciałabym Wam pokazać wyszło spod ręki "mistrza ciemności" Greg'a Natale. Napisałam "mistrza ciemności", ponieważ jest to projektant, który bardzo często stosuje ciemne kolory w mieszkaniach swoich klientów i o dziwo te ciemne barwy w jego rękach nabierają całkiem znośnego wyglądu.
Być może jest tak dlatego, że wiele z projektów powstało na bazie kontrastowych połączeń barw. I tak jak w dzisiejszym mieszkaniu na jasnym tle projektant umieścił ciemne meble, a na ciemnym tle - jasne.
Dzisiejszy projekt to mieszkanie w stylu glamour. Eleganckie, z odrobiną błyskotek i kobiecych akcentów. Zobaczcie. Piękne.:)Piękne mieszkanie w stylu glamour ma zachowaną jednolitą kolorystykę we wszystkich pomieszczeniach domu. Wszędzie króluje granat i biel.

Mogłoby się wydawać, że skoro w mieszkaniu mamy tylko dwa dominujące kolory, to będzie nudno i przewidywalnie. Nic bardziej mylnego. Projektant zastosował kontrastowe połączenie bieli i granatu w najróżniejszych wariantach wzorów. W części wypoczynkowej pięknie prezentuje się dywan w geometryczne wzory z kolekcji Greg'a Natale. 


Całe mieszkanie jest udekorowane meblami i dodatkami z kolekcji Jonathan'a Adler'a, którego Greg Natale dość często stosuje we wnętrzach. Chyba musi bardzo lubić jego styl. ;)Bardzo podoba  mi się pomysł z lustrzaną wyspą kuchenną. Pięknie.Wszędzie biel, granat i odrobina złota. No i czarny granitowy blat.;)I znowu dekoracje Jonathan'a Adler'a.Na górze domu znajdują sie sypialnie.
Źródło: Greg Natale


Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz