6 maja 2014

Mieszkanie dla młodych

Witajcie Kochani,
no i mamy matury. Ech, kiedy to było...:) Czas tak zasuwa, że zanim się zorientuję pewnie moje dzieci już będą pisały matury. Wydawałoby się, że tak niedawno się urodziły, a już we wrześniu Zośka zaczyna pierwszą klasę.
Wczoraj maturzyści mieli swoje "5 minut" na wykazanie się z języka polskiego. Zawsze "rozczulają" mnie do łez mądrości z matur z polskiego. W tym roku byłam zachwycona mądrością, że rzekomo "Quo vadis" napisał Wałęsa. Hihi. Co za orły! :)
No cóż orły, jestem ciekawa jak sobie poradzicie w dorosłym świecie, do którego właśnie kroczycie z chojrackimi uśmiechami na twarzach?
Zaraz po maturach zaczną się pewnie egzaminy do szkół wyższych, a potem szukanie studenckiego lokum. Ja, muszę przyznać przerobiłam za czasów studenckich, wszystkie możliwe opcje mieszkalne oprócz akademików. Moich rodziców nie było stać na kupno mieszkania dla swoich studenciaków, więc trzeba było wynajmować. Czasami był to pokój w mieszkaniu studenckim, ale większość to mieszkania, które wynajmowaliśmy z najbliższymi przyjaciółmi. Fajnie było, mimo wiecznego braku pieniędzy i braku luksusów.
Mieszkanie, które dzisiaj Wam zaprezentuję z powodzeniem mogłoby być właśnie takim pierwszym mieszkaniem dla młodych, czy to pary, czy to koleżanek. Co prawda sypialnia sugeruje bardziej parę, ale przypomnijcie sobie w jakich warunkach Wy spaliście za swoich dobrych czasów studenckich? Mieszkanie jest niewielkie, skromne, ale ma wszystko czego potrzeba i to naprawdę przyzwoicie urządzone. Mieszkanie dla młodych nie musi zachwycać designem. Wystarczy, że jest.;)

To mieszkanie dla młodych jet naprawdę przyzwoicie urządzone. Otwarta przestrzeń pomiędzy jadalnią a częścią dzienną sprawia, że ten niewielki metraż mógłby być sporą przestrzenią nawet dla kilku osób.  Stół jadalniany przewiduje 6 osób. Jak na imprezy studenckie to niezbyt wiele, ale kiedy odsuniemy go od ściany i dostawimy kilka krzeseł, to może się tu odbyć niezła imprezka. ;)Niewielka, ale bardzo dobrze zorganizowana kuchnia ma wszystko, żeby wykarmić kilka osób.
Co prawda łoże małżeńskie sugeruje parę jako mieszkańców tego mieszkania, ale mieszkanie dla młodych zawsze da się dostosować do "nadzwyczajnych" warunków .

Źródło: ESNY

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz