19 maja 2014

Meble do przedpokoju - dla całej rodziny

Witajcie Kochani,
wyobraźcie sobie, ze niestety chorobowa farsa w naszej rodzinie dotknęła również bezpośrednio mnie. Od dwóch dni w zasadzie nie mówię. Mąż się cieszy, a ja nie koniecznie. ;) Całe szczęście, że rąk mi nie odjęło, bo zostalibyśmy bez dzisiejszego posta, a tak, niema czy nie, mogę go spokojnie napisać. A będzie dzisiaj o korytarzu, a konkretnie w centrum naszego zainteresowania znajdą się meble do przedpokoju.
Wiem jak to jest, kiedy w domu jest kilku domowników, a przedpokój jest na to kompletnie nie gotowy. Nie ma gdzie powiesić wszystkich ubrań, nie ma miejsca na tą imponującą ilość butów i co najgorsze, nie ma gdzie przysiąść przy zakładaniu i ściąganiu butów. Makabra. Dlatego przemyślane i do tego ładne meble do przedpokoju to prawdziwy skarb. Meble do przedpokoju muszą być naprawdę przemyślane, ponieważ przedpokoje zwykle do największych pomieszczeń w domu nie należą, więc, aby było ładnie i funkcjonalnie, należy nad tym chwilę pogłówkować.
Meble do przedpokoju, które wybrałam do dzisiejszego posta są meblami dla całej rodziny i znalazło się wśród nich kilka takich, które zostały stworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Zobaczcie jak można urządzić przedpokój.


Zaczniemy w trochę bardziej wakacyjnym klimacie. Meble do przedpokoju, które znajdują się na kilku pierwszych zdjęciach to proste meble służące do odwieszenia czy odłożenia kilku sztuk odzieży czy innych rzeczy i przede wszystkim do siedzenia w trakcie zakładania i ściągania butów. Kiedy patrzę na te zdjęcia, to aż miło się robi na sercu. Jak na wakacjach nad morzem. :)


A poniżej kilka bardziej sielskich klimatów. Na poniższym zdjęciu mamy bardzo zgrabną półkę na buty i coś, co chyba rzadko można spotkać w naszych domach, a niezmiernie się przydaje, zwłaszcza w domkach jednorodzinnych, gdy prosto z dworu, wnosimy do domu zabrudzone buty. Myślę, oczywiście, o czyściku do butów.
Meble do przedpokoju dla miłośników podróży. ;)Jeśli w domu mamy małe dzieci lub takie jeszcze nie wyrośnięte do dorosłych wzrostów, pomyślmy o dostosowaniu szafek i wieszaków również do ich potrzeb. Znajdźmy niższe meble do przedpokoju. Pozwólmy dzieciakom na samodzielność od samych drzwi. Być może szybciej wykształci się w nich obowiązek porządkowania własnych rzeczy.


Follow my blog with Bloglovin

1 komentarz:

  1. Pierwsze zdjęcie jest cudowne! ♥ Pomimo tego, że nie przepadam za kolorem pomarańczowym, wszystko razem wygląda tak świetnie, że chętnie urządziłabym mój korytarz w ten sposób! Pozdrawiam :)) Aga

    OdpowiedzUsuń