13 marca 2014

Miejsce do pracy, czyli małe biurko lub stolik pod laptopa

Witajcie Kochani,
niektórzy z nas są niesamowitymi szczęśliwcami, ponieważ z racji wykonywania tzw. wolnych zawodów,  zamiast spędzać długie godziny w pracy poza domem, korzystają z możliwości pracy w domu, bo do prowadzenia ich działalności wystarczy niewielki kącik i laptop. Ha! I tu zaczyna się problem, bo przy niewielkiej powierzchni mieszkania, trudno czasami wygospodarować nawet taki mały kącik, a ciężko zarabiać pieniądze na kolanie, choć i tak pewnie się da. ;) 
W każdym razie wygodnie byłoby to robić z jakimkolwiek komfortem, bo praca w domu  pomimo wielu plusów, wcale łatwa nie jest. Przede wszystkim wymaga wiele samodyscypliny. W domu zawsze jest tyle do zrobienia, trzeba ugotować obiad, skoczyć do sklepu, bo w lodówce echo, łóżko stoi blisko, a nas przecież tak strasznie boli głowa...itd. To naprawdę nie jest łatwe, zwłaszcza kiedy nie ma się własnego biura, gdzie można zamknąć drzwi, odciąć się na kilka godzin od świata i normalnie, uczciwie popracować. 
Ja sama w trakcie pisania tego posta odeszłam od komputera już chyba 5 razy, bo a to Mała zapłakała, a to Ktoś chce soczku, a to zachciało mi się herbaty i tak krążę zamiast przysiąść i skończyć to, co zaczęłam.
W mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na biuro z prawdziwego zdarzenia, miejsce do pracy trzeba sobie zorganizować w inny, możliwy sposób, na przykład wstawiając jak najmniejsze biurko czy stolik pod laptopa w najdogodniejszym, wolnym miejscu.
I dzisiaj pokażę Wam kilka zdjęć takich właśnie rozwiązań, gdzie w głównej roli występuje małe biurko lub mały stolik pod laptopa.Dwie deski, krzesło i odrobina fantazji i już mamy dobrze zorganizowane miejsce do pracy. Ten mały stolik pod laptopa można ustawić w zasadzie wszędzie. Jego niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja pozwala na wkomponowanie go w każdą przestrzeń.Bardzo podoba mi się ten stolik pod laptopa. Ma taką delikatną konstrukcję. Piękny.Z kolei ten stolik pod laptopa i całe jego otoczenie, pomimo, że jest śliczne, chyba nie jest odpowiednie do regularnej pracy, bo ma zbyt wakacyjny klimat. ;) Zresztą, jak widać na zdjęciu, właściciel/ka biurka wykorzystuje je raczej do innych celów. Ale jak tu cudnie!To biurko nie jest jakieś bardzo małe, ale za to jakie praktyczne. Wciśnięte w kąt, nie zajmuje dużo miejsca, za to tworzy wygodne miejsce do pracy.A tu zupełnie mikro miejsce do pracy i zupełnie mały stolik pod komputer. Ciekawa jestem co za napój jest w tej karafce?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz