20 marca 2014

Piękny kolorowy dom

Witajcie Kochani,
dzisiejszy dzień był tak senny i tak okropnie deszczowy, że nie było wyjścia jak zabrać się za pisanie o wnętrzach z optymistycznym klimatem i tym oto sposobem napisałam posta o pięknym, kolorowym domku, w którego urządzenie właściciele włożyli wiele serca i pracy.
Nie od razu zakochali się w nim. Plan był taki, aby pomieszkać kilka lat, a potem przeprowadzić się do innego domu, bardziej odpowiedniego dla ich rodziny. Jednak z upływem czasu pokochali to miejsce, dom i sąsiadów. I tak mieszkają w nim już 11 lat. :)
Wcale się nie dziwię , że go pokochali, bo jest naprawdę przyjemnie urządzony. I jak się okazuje większość mebli właściciele zakupili w takich miejscach jak Ikea, Etsy czy portale ze starociami.


Oglądanie tego ciekawego, kolorowego domu zaczniemy od pięknej czarnej jadalni.Jadalnia planowo miała być czerwona, ale czerwoną miała już teściowa. Sami rozumiecie. ;)W każdym pomieszczeniu znajduje się jakiś zielony akcent. 
Właściciele uważają, że kolor zielony wprowadza  do mieszkania życie.

Lustro "paw". Wprost uwielbiam je. Jeśli ktoś z Was orientuje się gdzie można je kupić w Polsce, żeby nie bawić się w wysyłkę z drugiego końca świata, to proszę o cynka.;) Urocze i kolorowe pokoje córek. 

Tego połączenia barw autorka projektu bała się najbardziej, ale wyszło świetnie, nie sądzicie?. :)Spokojna i stonowana sypialnia główna. Choć ta poduszka z motywem zebry może świadczyć o pewnej dzikości natury użytkowników łóżka.;) A tu sypialnia dla gości. Równie ciekawa a może i ciekawsza? Trochę chłodniejsza, ale mnie się baaaardzo podoba.

Właścicielka zadbała o najdrobniejszy szczegół każdego pomieszczenia. 
Dekoracje są przemyślane i delikatne.Każdy pokój zdobi co najmniej jeden uroczy bukiecik świeżych kwiatów. Ślicznie i wiosennie. I do tego bajeczna weranda, gdzie właściciele miło spędzają czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół.
 Źródło: Style Me Pretty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz