14 lutego 2014

Walentynki w romantycznym stylu

Witajcie Kochani,
no i nadszedł ten dzień, kiedy wszyscy kochają wszystkich a zakochane małolaty przeżywają stres, bo nie wiadomo czy ukochana/y będzie zadowolona/y z walentynkowego prezentu. Co ja pisze, nie tylko małolaty wariują w Walentynki na punkcie prezentów, kolacji przy świecach czy innych atrakcjach dla ukochanej czy ukochanego.
Gdybym obchodziła to święto ze wszystkimi jego aspektami, to z pewnością nie koncentrowałabym się na przeszukiwaniu sklepów w poszukiwaniu trendy prezentu czy rezerwacji stolika w modnej i drogiej restauracji jak większość walentynkowiczów. Jeśli chodzi o prezenty, to droga do mojego serca usłana jest kwiatami. Nie koniecznie różami, nawet polnymi. :)
Zamiast wycieczki do restauracji mogłabym zniknąć z ukochanym w jakimś naprawdę romantycznym miejscu, choćby w takim jak na zamieszczonych w dzisiejszym poście zdjęciach.

Oczywiście wszystkim obchodzącym to święto życzę dzisiaj nieziemskich uniesień w romantycznym stylu. :)


 SweetTak mogłyby wyglądać miejsca na romantyczną walentynkową randkę.
 


 Dla tych, którzy nawet w marzeniach nie są w stanie wyrwać się z miasta, proponuję szybką metamorfozę - udekorowanie pokoju w romantycznym stylu. Obejrzyjcie te dwa pokoje w romantycznym stylu i może któryś Was zainspiruje?


Chłopaki, pamiętajcie, że wszystkie małolaty uwielbiają pluszaki.A potem zawińcie się w kocyk, może być taki jak ten w boucle i przytulajcie się całą noc. :)A jeśli uroczy wieczór przedłuży się do białego rana i zakończy się pysznymi jajkami, to koniecznie w kształcie serduszek. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz