8 lutego 2014

Piękny domek w marynistycznym stylu

Witajcie Kochani,
całkiem niedaleko, bo w Malibu (rzut beretem stąd) życie toczy się w zupełnie innym rytmie. Tuż po wschodzie słońca do okien zaglądają pierwsze promyczki, łaskocząc mieszkańców nadmorskich domków po policzkach i zachęcając do porannej szklanki świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego. Już kilka chwil później przykładowa Jennifer czy inna Barbara zasiada na werandzie ze świeżą gazetą (czyt. tabletem) w dłoni i leniwie przeciąga się zerkając na spokojną taflę oceanu. Potem jogging, albo kąpiel w morzu i dopiero wówczas można pomyśleć o sposobie spędzenia reszty dnia. Nawet jeśli tego dnia nie miałoby wydarzyć się nic szczególnego, to spędzenie go w tak przyjemnym miejscu jak prezentowany dzisiaj domek stylistki Anya'i Sarre będzie największą przyjemnością.
Domek położony jest zupełnie przy plaży, więc widok z okien jest niesamowity.
Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu marynistycznym, natomiast właścicielka dołożyła wiele starań, aby zachowało ono jak najwięcej elegancji i harmonii. Dlatego właśnie postawiła na białe ściany we wszystkich pomieszczeniach. Uznała, że będą one najbardziej odpowiednim tłem dla dobieranych z wielką starannością dodatków w nadmorskich kolorach.
Na tle śnieżnobiałych ścian pięknie prezentują się kolorowe dodatki. Właściciele postawili na poduszki, bo jak twierdzą jest to podstawowa i obowiązkowa "biżuteria" dla domu.
 

Właśnie tak mogłabym zaczynać i kończyć każdy dzień. Z palemką w tle i może  jeszcze w drinku.

Mając taki widok za oknem trzeba mieć miękkie stanowisko do wielogodzinnego wpatrywania się w ocean.

 
  

Kocham to zestawienie barw - biel + turkus + róż.  Źródło: Coastal Living


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz