13 lutego 2014

Słonecznie i energetycznie - mieszkanie w stylu skandynawskim

Witajcie Kochani,
gdzieś tam, w oddalonej od nas zimnej Finlandii żyje sobie rodzinka, która można by pomyśleć, chłód północnoeuropejskiego klimatu i ograniczoną ilość słońca, rekompensuje sobie odpowiednią dla niej samej ilością koloru żółtego w mieszkaniu. 
Oczywiście są to tylko moje domysły, bo nie wiemy tego z całą pewnością, czy faktycznie ta urocza rodzinka ma mniej słońca niż my Polacy i czy faktycznie ma potrzebę rekompensowania sobie tego w jakikolwiek sposób. ;) Ale przyjmijmy, że tak jest, bo przecież wszystkie media trąbią od zawsze, że w Skandynawii jest największy odsetek samobójców ze względu na chroniczny brak słońca. Ja jestem jedną z tych, która w tą teorię uwierzyła i być może właściciele prezentowanego dzisiaj mieszkania też.
Tak czy owak mieszkanie, które chcę Wam dzisiaj pokazać jest to mieszkanie w stylu skandynawskim, bardzo ładne, zaprojektowane i urządzone przez właścicieli, którzy ze smakiem dodali do niego odpowiednią dla siebie dawkę koloru żółtego. Ja też bardzo lubię ten kolor, więc z przyjemnością zapraszam Was do oglądania.


Pokój dziecięcy jest bardzo energetyzujący. 


Ogromna tablica na ścianie daje młodym twórcom równie ogromne pole do popisu.


Bardzo ciekawy pomysł na wieszaki w przedpokoju.Fantastyczne połączenie - szara ściana + białe meble + dodatki w kolorach żółtym i różowym. 

Kolor żółty pojawia się konsekwentnie we wszystkich pomieszczeniach mieszkania.

Źródło: Life Thru a Lens

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz