26 lutego 2014

Mieszkanie dla muzyka

Witajcie Kochani,
dzisiejszy post dedykuję wszystkim muzykom, którzy z miłości do grania zagracili swoje małe, ciasne mieszkanka gitarami, piecami i innymi instrumentami niezbędnymi do ich twórczego życia.
Oczywiście jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za to, że tak poświęcacie swoją przestrzeń, aby móc nas obdarować pięknymi dźwiękami.
Mieszkanie dla muzyka to nie lada wyzwanie, ponieważ nie dość, że musi spełniać ono rolę normalnej przestrzeni mieszkalnej, której i tak wielokrotnie nam brakuje, to jeszcze musi znaleźć się miejsce na czasami duże i raczej mało ustawne instrumenty, które same z siebie nie zawsze są chętne do zgrabnego wkomponowania się w mały metraż.
Właściciel prezentowanego mieszkania również jest miłośnikiem muzyki, ale miał pomysł na wyeksponowanie swoich ukochanych instrumentów i dzięki temu kiedy ich nie używa nie leżą one byle gdzie, tylko są one ozdobą domu.


Miejsce do pracy zostało tak zaprojektowane, aby zbyt wiele bibelotów nie rozpraszało muzyka podczas tworzenia.Bardzo praktyczne rozwiązanie.
  
Jadalnia - oaza spokoju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz