27 lutego 2014

Jamie Herzlinger - piękne wnętrze w stylu glamour

Witajcie Kochani,
mam nadzieję, ze nie zrozumieliście opatrznie tytułu dzisiejszego posta, bo oczywiście pisząc "piękne wnętrze" nie chodziło mi o wnętrze pani Jamie Herzlinger tylko o piękne wnętrze, które zaprojektowała, bo czy pani Herzlinger ma piękne wnętrze, tego niestety nie wiem. ;)
Zaprezentuję Wam dzisiaj mieszkanie tzn. willę, która oczywiście nie do końca jest w moim stylu, ale urządzona jest pięknie, kobieco i bardzo elegancko. Wystrój wnętrza zaprojektowała wspomniana Jamie Herzlinger, amerykańska projektantka, znana w USA co najmniej od dwudziestu lat. Specjalizuje się ona w projektowaniu ekskluzywnych i eleganckich mieszkań w klasycznym stylu,  oraz w stylu glamour. Jej mieszkania są  baaaardzo amerykańskie i piękne.:)
Dlaczego dzisiejszy projekt mieszkania autorka nazwała Casa Blanca, tego niestety nie wiem, nie doczytałam. ;) W każdym razie warto rzucić okiem na to piękne wnętrze w stylu glamour.


 Powierzchnia willi jest ogromna i pozwala na to, by pomieszczenia były wysokie i przestronne.

Projektantka często łączy różne style. Tutaj krzesła nawiązują do chińskiego wystroju wnętrz. Doskonale wkomponowała je w elegancki charakter jadalni.To piękne mieszkanie posiada kilka sypialni. Zarówno ta główna jak i sypialnie gościnne urządzone są z wielką starannością i w tym samym stylu - glamour.

Uwielbiam te wzorzyste, kontrastowe tapety.Piękne mieszkanie koniecznie musiało posiadać piękną i dużą pralnię. Jak pół mojego mieszkania. ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz