3 kwietnia 2014

Wygodny dom jednorodzinny

Witajcie Kochani,
komu jeszcze, oprócz mnie, marzy się wygodnie urządzony dom jednorodzinny? Najlepiej pod lasem, z dostępem do jeziora. Ach...
Nie wiem czy urządziłabym go w stylu rustykalnym, może raczej bardziej eklektycznie, ale z pewnością z dużą ilością bielonego drewna.:) Ja przyznaję, że nie specjalnie preferuję taki czysty styl rustykalny. Jak najbardziej jestem za wiejskim stylem życia, bieganiem boso po ogrodzie, ale zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie miejskie pomysły na wnętrze. ;)
Sam fakt mieszkania na wsi nie obliguje nas przecież do wprowadzenia do naszych domów stylu rustykalnego. Można przecież zachować jakąś cząstkę mieszczucha, choćby w stylu mieszkania, choćby na pamiątkę. ;)
Dom jednorodzinny, który jest bohaterem dzisiejszego posta również zamieszkują miłośnicy wygodnego stylu w mieszkaniu. Trochę tu stylu angielskiego, trochę miejskiego stylu Cosy i Glamour, i trochę nowoczesności. Wszystko bardzo łagodnie się uzupełnia i niby czuć, że nie jesteśmy już w centrum miasta, ale ma się wrażenie, że jest do niego bardzo blisko.;)Mieszkając w domku jednorodzinnym, najbardziej cieszyłabym się z ogrodu i z możliwości posiadania prawdziwego, "żywego" kominka. No i rzecz jasna, z przestrzeni. :)Piękna, otwarta kuchnia urządzona została w bieli z zachowaniem stylu angielskiego.Lekko bielone krokwie oraz naturalna kolorystyka podkreślają bliskość domowników z naturą. 
Na spotkanie  z natura faktycznie nie mają daleko. wystarczy otworzyć drzwi.:) Znalazło się też miejsce dla całego bandu muzycznego.;) W towarzystwie nowoczesnych mebli wypoczynkowych.

Sypialnia ma za to styl glamour.Ach, jak sielsko...


Źródło: VerandaFollow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz