24 kwietnia 2014

Jak teatralna sceneria, czyli Martyn Lawrence Bullard w akcji

Witajcie Kochani,
wiecie, bardzo lubię i nowoczesne wnętrza i te bardziej w stylu skandynawskim, który jest taki swojski i nam Europejczykom bardzo bliski, ale ogromną frajdę sprawia mi podziwianie niebanalnych wnętrz o bogatej formie, bogatych dekoracjach i ...nie czarujmy się, najczęściej bogatych ludzi. :) Wnętrza takie są jak wymyślna scenografia do opery czy operetki. Nie wiadomo na czym w pierwszej kolejności zawiesić oko, bo wszystko jest piękne, a przynajmniej ciekawe.
Jednym z artystów projektantów, który tworzy takie cudeńka dla swoich bogatych klientów jest Martyn Lawrence Bullard, którego mieliście okazje już poznać, ale od tej łagodniejszej strony, natomiast jest on właśnie znany z niesamowitego, teatralnego przepychu i malowniczości w swoich wnętrzach.
To właśnie jeden z jego projektów będzie bohaterem dzisiejszego posta.


Martyn Lawrence Bullard bardzo często tworzy wnętrza dla gwiazd Hollywood, m.in aktorów. Może dlatego jego wnętrza wyglądają jak teatralna sceneria?W prawie wszystkich projektach, które wyszły spod jego ręki i które miałam przyjemność zobaczyć widać zamiłowanie Bullard'a do etnicznych wpływów, przede wszystkim Maroka. Nic dziwnego, Maroko jest niesamowitą inspiracją dla wielu artystów.

A tu gregoriańskie akcenty. :)Martyn Lawrence Bullard nie boi się ani wzoru, ani koloru. 
Pięknie zdobione, z całą pewnością, ręcznie robione, marokańskie krzesła.

I ten ogród. Cudo!
Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz