5 kwietnia 2014

Nowoczesne mieszkanie dla pary z dzieckiem

Witajcie Kochani,
powiedzenie "ciasne, ale własne" chyba nigdy się nie zdezaktualizuje i pewnie wszyscy zgodzicie się ze mną, że to jedna z ważniejszych spraw dla rodziny - posiadanie własnego kąta. No niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia i wielu boryka się z problemem pomieszkiwania u rodziców, wynajmu, czy jeszcze z innymi gorszymi historiami.
Mieszkania są niestety potwornie drogie jak na warunki finansowe przeciętnej polskiej rodziny, więc nie ma Kochani co narzekać, jeśli ktoś posiada, choćby ciasne, to należy tylko dziękować opatrzności i nie ma też co narzekać na metraż, ok?  :)
Prezentowane przeze mnie dzisiaj mieszkanie również nie należy do największych, ale myślę, że każda młoda rodzina właśnie o takim marzy na początek. Posiada trzy niewielkie pokoje, kuchnię z jadalnią, idealnie nadaje się dla trzyosobowej rodziny.Od progu wita gości pasiasty, czarno biały korytarz ze stylowymi akcentami.Pokój dzienny jest najbardziej nowocześnie urządzonym pomieszczeniem w domu.Cicha, spokojna sypialnia z jedyną w mieszkaniu, wielką szafą mieszczącą wszystkie rzeczy domowników.

Mieszkanie dla pary z dzieckiem musi posiadać stół, przy którym cała rodzina może zjeść  wspólny posiłek. W tym mieszkaniu takie miejsce znajduje się w kuchni.


Maleńki, uroczy pokoik dziecięcy jest skromnie urządzony w kolorystyce, która zdradza nam płeć dziecka. ;)Niewielka łazienka z prysznicem i mozaiką marki Bisazza. 


Źródło: EsnyFollow my blog with Bloglovin

1 komentarz:

  1. Zgadzam się z tobą w zupełności, nie ma to jak własne, nawet jeśli ciasne:)Mieszkanie które pokazałaś bardzo mi się podoba, fajny klimat, a korytarz świetny...chociaż przypomniał mi o moich roletach kuchennych, które zamierzam uszyć a nie mogę się zebrać. Wcale nie wygląda na takie małe to mieszkanko.Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń