1 listopada 2014

W hawajskim stylu zamiast listopadowej szarości?

Witajcie Kochani,
ja wiem, że Święto Wszystkich Świętych niektórym może wydać się niezbyt dobrą okazją do tak radosnych kompozycji jakie dzisiaj chcę Wam pokazać, ale szczerze mówiąc w listopadowe dni, bez względu na rodzaj święta o niczym innym nie marzę, jak o ucieczce z powrotem w kierunku letnich klimatów.
Nie wiem jak Wy, ale ja należę do grupy ciepłolubnych, więc już od kilku dni ponownie zapakowałam się w zimową kurtkę i trzęsę się na samą myśl o wychodzeniu z domu. Pewnie właśnie dlatego kiepsko z moją odpornością i ogólnym samopoczuciem, bo kiedy tylko robi się chłodniej, ciężko wypłoszyć mnie z ciepłego domku. ;) Zdecydowanie zaszła jakaś pomyłka, bo ja powinnam była urodzić się w jakiejś odległej, ciepłej strefie klimatycznej, nie tu. Brrrr
Rodzinka zapowiada mi wyprawę na cmentarz, a ja siedzę wlepiona w komputer i rozmarzam się.
Takim zmarzluchom jak ja z pewnością dobrze zrobi "okład" z dzisiejszego posta, bo zamierzam pokazać Wam mojego ulubionego artystę i projektanta z Hawajów Kaypee Soh.
Kaypee Soh to oczywiście już teraz marka, a nie tylko nazwisko "jakiegoś tam artysty" z nie wiadomo skąd. Kiedy natknęłam się na niego po raz pierwszy dwa lata temu, oczarował mnie swą hawajską, tropikalną kolekcją dodatków do wnętrz i swoimi rewelacyjnymi pracami. Mówiąc pracami mam na myśli piękne grafiki przedstawiające hawajską roślinność w oryginalnej, lekko zmodyfikowanej, formie. Mnie oczarowała artystyczna działalność i wzornictwo Kaypee Soh. Być może kogoś w Was również zainteresuje. Zobaczcie kilka wybranych zdjęć i koniecznie zajrzyjcie na jego stronę www.kaypeesoh.com.


Urocza lekka i radosna kolorystyka, aż chce się żyć. :)

Kaypee Soh projektuje także świetne dywaniki z florystycznym wzorem.W ofercie Kaypee Soh znajduje się ogromna ilość pięknych poduszek.Fantastyczne prace o tematyce egzotycznej roślinności. Kiedyś sobie jedną zamówię. :)


I moje ukochane Plumerie.


Źródło: Kaypee Soh

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz